ALASKA PREFABRİK & KONTEYNER
Yeni Nesil Konteyner modeli şantiye yapılarına getirdiğihızlı üretim, hızlı kurulum ve sunduğu yalıtım ekonomisiyle fark sunuyor. Çatı ve duvar kaplamaları benzerlerine göre yüzde 60’a varan ısı tasarrufu avantajı içeriyor.
Konforlu konteyner model tasarımları, ergonomik konteyner planlarıyla firmamızın üstün özellikteki ürünleri en iyiyi tercih edenler için hazırlandı.
Yeni Nesil kaynaksız vidalı ve geçmeli sistemiyle düz zemine sahip her mekanda kolayca kurulup toplanabilmektedir.
İmalatını yaptığımız ürünlerimiz TSE belgeli malzemelerden üretilmekte olup işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 YIL GARANTİLİDİR.

** TÜM BANKA KREDİ KARTLARINA SEÇENEĞİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.**
HEMEN ARAYIN ….

 

VİDALI SİSTEM KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Tip
Genişlik
Uzunluk
Yükseklik
Konteyner Ağırlığı
1. Standart
3.00 mt
7.00 mt
2.60 mt
2300 kg
2. Standart
2.40 mt
6.00 mt
2.60 mt
1800 kg
3. Standart
3.00 mt
3.00 mt
2.60 mt
750 kg

Dış Duvarlar
Trapez baskı uygulanarak mukavemet verilmiş özel olarak imal edilmiş 0.80mm DKP sacdır. DKP sacdan elde edilen malzemelerin iki yüzü rapit esaslı endüstrüyel boya ile boyanarak uzun ömürlü olması sağlanır.

İç Duvarlar
Sacın iç kısmında 40mm kalınlığında ısı ve ses izolasyonu için strafor kullanılır. İç duvar kaplaması için 12.5 cm pvc lambiri kullanılır.

Tavan Kaplaması
Tavan 12.5cm PVC lambiri veya isteğe bağlı 8mm kalınlığında suntalem ve alçıpan olabilir tavan arasına 80mm kalınlığında cam yünü döşenir.

Taban Kaplaması
İmalatı yapılan çelik karkas üzerine 18mm kalınlığında betopan (çimento esaslı yonga levha) vidalanır ve üzerinePvc Mineflo kaplanır.Süpürgelik döşenerek şık bir görünüm kazanır. Zemini 200kg/m⊃2; yayılı yüke göre tasarlanmıştır.

Çatı Kaplaması
Trapez kesitli galvanizli sac ile kaplanır. Yağmur suları konteyner içindeki gizli yağmur oluklarından dışarı çıkar. Konteynerler kar yükü 80 kg/m⊃2;, rüzgar yükü 5 km/saat olarak hesaplanmıştır.

Kapılar
Dış kapılar özel şekillendirilmiş 1.5 mm kalınlığında DKP sacdan imal edilir. İç kapılar PVC kapıdandır. Dış kapı ölçüsü 90x195mm, iç kapı ölçüsü 80×195 dir.

Pencereler
Tüm pencereler PVC Çiftcam olarak takılır. Pencere ölçüsü 100×115 olup tuvalet penceresi 30×30 veya memfezdir.

Elektrik ve Sıhhi Tesisat
Tüm Elektrik tesisatı TSE Garantili olup gizli olarak sıva altı (sandviç panel sıvaüstü) yapılır. Uygun yerlere elektrik prizi, telefon prizi, aydınlatma tavanda ve kapı üstünde standart olarak mevcuttur.

İç Aksamlar
Mutfak evyesi, duş teknesi,lavabo ve klozet yerleşim projesine göre yerleştirilir. Sıhhi tesisatlar PVC beyaz boru olup gizli (panel sıvaüstü)olarak döşenir.

Boya
Karkas haline gelmiş konteyner şasesi (DKP saclar dahil) üzerine rapit esaslı endüstriyel astar daha sonra ise, renk seçeneğine göre üç kat rapit esaslı endüstriyel boya ile boyanır.Boyama sistemi özel membranlı püskürtme boya cihazı ile yapılır.