KABİN ÖZELLİKLERİ

TABAN : Boyalı profil şaseden oluşmakta olup İç ve dış kayıt 20*40*1,2 mm kalınlıkta boyalı profil den üretilmektedir

ALT TABAN KAPLAMASI :  16  mm kalınlıkta yanmaya, çürümeye, küflenmeye ve darbe dayanımına dayanıklı ses ve  koku yapmayan betopan levha ile döşenmiş olup üzeri pwc  mineflo ile kaplanarak ısı yalıtımı ve silinebilir hijyenik bir görüntü oluşturur.

İÇ VE DIŞ DUVAR KAPLAMALARI :  iç ve dış duvar kaplamalar 0,45 mm 9002 boyalı özel şekillendirilmiş sac tan olup arasında 16 dansite 40 mm kalınlıkta strafor köpük vardır,

KAPI DOĞRAMALARI : 71X185 cm ölçülerinde dıştan takılan dışa açılan pvc çerçeveden dir. KALE , İTO veya DAF  marka kilit bulunmaktadır.

ELEKTRİK TESİSATI : Elektrik tesisatı sıva üstü  kablo kanallı olup standart kabinlerde anahtar, topraklı priz, 16 amper sigorta, sigorta kutusu ve dıştan bağlantı yapılması için buat kutusu mevcuttur.  Tavan  gloplarla aydınlatması yapılmaktadır. TSE onaylı ürünler 9002 boyalı saçtan yapılmıştır. Kabine bütünlük ve görsellikle  beraber yağmur tahliye görevi yapmaktadır. Standart üretimlerde raal 9002 kırık beyaz kullanılmaktadır

ÇATI KISMI : 1mm galvaniz üzeri pwc lambri kaplı, arasında ısı izolasyonu için 16 dansite strafor köpük ve üst kısmı 0,45 trapez,0,45 düz saç yada ABS plastik değildir)